Локо (Сф) размаза Локо (ГО)

Локомотив София загря за мачовете във Втора лига, която се подновява на 22 февруари (петък) с категоричен успех 5:0 над Локомотив Горна Оряховица в контрола, играна на стадиона в квартал "Надежда". По този начин тимът натрупа допълнително самочувствие за важните битки от шампионата. Червено-черните разбиха конкурент в дивизията.

Юношата на Левски - Тодор Чаворски, който подсили столичани по време на този трансферен прозорец, блесна с два гола и две асистенции.

Мачът бе решен още през първото полувреме, когато отборът, воден от Младен Додич, реализира четири гола. Два от тях бяха дело на Александър Александров. През втората част домакините намалиха оборотите, а зрителите видяха още един гол за крайния резултат 5:0.

Гостите бяха безпомощни, особено през първото полувреме. Единственото им положение беше при 1:0, когато Юруков изведе Тони Иванов, но до гол не се стигна.

"Резултатът въобще няма значение. Доволен съм. Имаме няколко контузени, които се надявам да са готови за първенството. Първите мачове са най-трудни и мислим за тях. Тази победа над Локо ГО трябва да ни послужи за самочувствие. Разчитам на тези момчета. Ако може да вземем още някой нов, добре, ако не, това е съставът", каза наставникът на червено-черните Младен Додич.