Шампионът е на колене: Лудогорец се срина срещу ЦСКА у дома и отпадна на 1/4-финалите за Купата на България

ЦСКА смълча Лудогорец насред "Лудогорец Арена", след като постигна минимална победа с 1:0 и по този начин се класира за 1/2-финалите на турнира за Купата на България.

Отборът на Любослав Пенев се представи изключително достойно при днешната си визита и с играта си дори даде заявка, че може да се бори за титлата с "орлите".

Първото полувреме на срещата започна с добро темпо, но през първите минути от него не се стигна до никакви кой знае какви чисти ситуации пред двете врати.

Все пак обаче в 30-ата минута "червените" стигнаха до попадение чрез Пинто, който отправи удар от дистанция и топката премина между краката на Горалско, а Моци я пропусна, за да може кълбото да влезе във вратата на Ренан.

До почивката нямаше повече попадения, а второто полувреме бе доста накъсано и в крайна сметка футболът определено не преобладаваше.

В 83-ата минута Евандро излезе сам срещу вратаря и можеше да удвои аванса на гостуващия тим, но ударът му премина покрай вратата.

В 90-ата минута Вандерсон излезе сам срещу вратаря, но ударът му срещна гредата.