ЦСКА отново спря Лудогорец, врътна реми в Разград и запази интригата за титлата жива

ЦСКА отново спря Лудогорец! Този път това стана в среща от първенството. Двата тима врътнаха реми 0:0 в Разград и "орлите" запазиха преднината си пред "червените" от 3 точки.

След този мач отборът на Стойчо Стоев е лидер с актив от 64 точки, а столичани имат три по-малко в класирането и определено има за какво да съжаляват.

Oтборът на Любослав Пенев започна вихрено мача и само в рамките на първите 17 минути пропусна три доста добри голови шанса.

Още във 2-ата минута Евандро излезе абсолютно сам срещу Ренан, но ударът му бе спасен от противниковия вратар.

В 9-ата минута кариоката направи нов уникален пропуск, след като бе намерен с чудесно центриране от Пинто и отправи удар, който бе спасен от противниковия страж.

В 17-ата минута Жоржиньо от добра позиция прати топката в аут, а до почивката нямаше нищо интересно пред двете врати.

Второто полувреме започна също с добро темпо, но определено си личеше, че домакините са по-свежи.

В 65-ата минута Вандерсон отправи опасен удар по диагонала, който премина покрай лявата греда.

Пет минути след това домакините имаха нов шанс, но Турицов изби топката от голлинията.

В 71-ата минута "орлите" имаха ново положение, но Кешеру стреля много неточно при страхотна ситуация за попадение.

В 87-ата минута гол на Кешеру бе отменен заради засада, а до самия край нямаше повече попадения.