Черно море се подигра с ЦСКА в центъра на София, червените показаха безличен футбол

Черно море направи за смях ЦСКА насред "Българска армия" и стигна до категорична победа с 3:1 в среща от втория кръг на Втора лига.

Това вбеси сериозно "червените" фенове, които започнаха да скандират "Оставка" по неясния треньорски щаб на тима, който е ръководен от няколко треньора и никой не си знае ролята.

Така на практика отборът няма победа след първите два кръга в шампионата и е спечелил само една единствена точка, след като врътна реми срещу Етър на старта.

Иса направи за смях Нуно Томаш и навлезе в наказателното поле в 23-ата минута, а след това прати топката в далечния ъгъл.

В 37-ата минута Родриго удвои аванса на гостите от дузпа, която бе отсъдена заради безумно хващане на топката с ръка от Стойчо Атанасов.

Класическият резултат дойде в 60-ата минута, когато Родриго с удар от 13 метра не остави шансове на противниковия страж.

Все пак домакините стигнаха до почетен гол, който бе дело на Тони Уот, който се разписа в 74-ата минута на мача.