Лудогорец разпиля с лекота уелсците от ТНС, вкара им пет попадения и обезсмисли реванша

Лудогорец имаше много лека задача срещу уелския ТНС у дома и стигна до повече от категорична победа с 5:0 в първия мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Още в 9-ата минута родният шампион стигна до преднина, след като Харингтън си вкара топката в собствената си врата, след като опита да спре силен удар на Чибота.

В 28-ата минута "орлите" удвоиха аванса си, след като Кешеру изведе Чибота и африканецът останал сам срещу вратаря не сгреши.

Две минути преди почивката разградчани направиха резултата класически, след като Лукоки отне топката на противников бранител и я вкара във вратата.

В 67-ата минута преднината вече бе 4:0 за Лудогорец, след като Чибота намери Кешеру и румънецът от близка дистанция не сгреши.

В 76-ата минута Моци от дузпа оформи крайния резултат.